piątek, 12 września 2014

Polski Związek Biathlonu ^^

Hej!


Obiecałam i jestem. Kolejny pościk postanowiłam napisać, mam nadzieję, że się cieszycie? Dzisiaj u mnie pustki, no cóż ale wiem, że jeden autograf jest w drodze. Dostałam maila. Nie mogę uwierzyć w jedną rzecz, dzisiaj się dowiedziałam, że nowa znajoma, z nowej klasy tak jak ja ma bzika na punkcie skoków narciarskich. Wiem, że Piorun się ze mnie nieźle naśmiewała na PP ale no cóż. To moja PASJA!
(Piorun jak co to koleżanka z klasy :)) U mnie tak ogółem spoko. Wkurzyłam się trochę na polaku, bo dostałam 4 za dobrą odpowiedź. Nie zrozumiecie, w gimie mówią za krótkie zdania, w liceum za długa wypowiedź, SKRÓĆ TO! Czyli po prostu dowiedziałam się i stwierdziłam jednocześnie, że mam alergie na Kisiel (panią Kisiel).
Ale przechodząc do sedna rzeczy. Dzisiaj w centrum uwagi znajdą się trzy autografy otrzymane od Polskiego Związku Biathlonu. Byłam mega szczęśliwa kiedy ujrzałam kopertę w skrzynce. Zapytania o adres - piszcie na maila. Na odpowiedź czekałam 17 dni od wysłania listu z prośbą. Nie myślałam, że tak szybko otrzymam odpowiedź, no ale z jednej strony sezon zimowy się jeszcze nie zaczął więc chyba mają więcej czasu dla poszukiwaczy autografów xD Wszystkie autografy są oryginalne i bez dedykacji, szkoda ale no cóż. Znalazłam także i wymarzoną kartkę - Tomasza Sikory :* W sumie nie mogłam w to uwierzyć!
No to już nie piszę tylko wam je przedstawię ;) Oto i one:
Uważam, że podpisy które otrzymałam czyli Monika Hojnisz, Krystyna Pałka i Tomasz Sikora to kolejne cenne podpisy w mojej kolekcji. Nawet nie wiecie jak się cieszę :)
Dobra ja uciekam na Thora, bo się zaczął. Pozdrawiam i wypchanych.
Żaksonka :*


4 komentarze: