piątek, 5 września 2014

Jan Mela :D

Hello !


Jak się macie moi drodzy? Dzisiaj nareszcie mamy piąteczek :) U mnie superowo choć w szkole bywało męczącą. Dzisiaj siedziałam od 8.00 do 14.25 i tak mi się czas dłużył, że normalnie masakra. Ale wszystko zrewanżował shake w Macu xD Ogółem to nauki nie mam dużo, bo jeszcze nie pytają i kartkówek też nie robią... A u was? Jak tam sytuacja? Dzisiaj u mnie skrzynka puściutka, nwm jak u was, może się pochwalicie? Lecz wczoraj do mnie przyszła jedna koperta ^^
Obecnie nudzę się i czekam z niecierpliwością na godzinę 20.00, bo na TVN-ie leci ostatnia część Harrego Pottera. O kurde, ale marzę o jego autografie. Macie może jakieś namiary na Daniela Radcliffe'a?
Dzisiaj postanowiłam opisać autograf, który po 10 dniach oczekiwania. Byłam mega zadowolona i zdziwiona, że odpowiedź przyszła tak szybko. Jest to  podpis Janka Meli. Oprócz dwóch podpisów (jeden z dedykacją) otrzymałam kartkę z pozdrowieniami. Janka bardzo lubię i uważam autograf od niego za jeden z ważniejszych dla mnie. Powiedzmy że obdarzam go takim 'sentymentem'.
Jeżeli chcecie namiary to kontaktować się ze mną...
 Mój e-mail: zaksonka@o2.pl lub formularz kontaktowy :)
A oto i podpis:
Dobra to do usłyszenia w następnym poście, bo ja uciekam na Harrego Pottera :)
P.S. Jeden autograf przeznaczam na wymianę ^^
Żaksonka


2 komentarze:

  1. Gratuluję i zapraszam do mnie;
    http://autografyilony.blogspot.com/2014/09/76-ukasz-nowicki.html

    OdpowiedzUsuń