niedziela, 15 lutego 2015

OSOBIŚCIE - Neo-nówka!

Cześć!


  No i jak tam kochani? U mnie ekstra... Ferie mi się zaczęły i ogółem pogoda piękna, więc humorek dopisuje. Tak poza tym dzisiaj fantastyczny konkurs lotów, a w zasadzie to skoków, bo lotami to bym tego nie nazwała. Sędziowie totalnie popsuli zabawę 7 platformą startową. No szkoda gadać i tyle. Jakby mało mieli belek do dyspozycji. Ja wszystko rozumiem, że bezpieczeństwo itd. ale żeby 3/4 zawodników nie przekroczyło granicy 150 metra...! Bark słów na to!
  A tak to, to luzy. Szkoły na razie nie ma. Sprawdzianów koniec na jakieś dwa tygodnie, ale później znów się zacznie. Taki nasz żywot. Wyjazd do Wawy mi się rypnął, bo odwołali 6 edycję voica... No i ogółem to planów na ferie nie mam :(
  W najbliższym czasie szykuję kolejne listy. Mam zamiar wysyłać teraz głównie do skoczków.
Jakby ktoś podrzucił jakiś adres... Będę wdzięczna. Na celowniku Niemcy :)
  Zaktualizowałam zakładkę ''wymiana'', tylko że zdjęcia dodam później- z góry przepraszam.

  Dzisiejszy autograf, a właściwie autografy to moje pierwsze zdobyte osobiście. Jestem z tego faktu przeszczęśliwa, bo chociaż raz miałam taką okazję. Oczywiście musiałam wysłuchiwać niezadowolenia ze strony rodziców, że znów coś wymyślam, ale takie życie.
Są to podpisy członków kabaretu Neo-nówka, którzy mieli u mnie w mieście występ. Przedstawienie było niesamowite i mega śmieszne, ale najlepsze to co jest na końcu. Pierw poszłam z biletem po grafy. Podpisali elegancki jeszcze z różnymi żartami co jakiś czas, no i udało mi się też pstryknąć z nimi fotkę :) Później jeszcze załatwiłam sobie grafy na plakacie szybko zerwanym ze ściany xD
Więc jestem z tego faktu bardzo dumna i zadowolona. Życie mi więcej takich wypadów i możliwości, bo przyznam, że dopiero teraz poczułam naprawdę co to znaczy zbierać autografy :)

A podpisy prezentują się w ten oto sposób:
Bez hejtów proszę...No już wszystko gra xD
Trzymajcie się i wypchanych - Żaksonka :***
8 komentarzy: