sobota, 28 lutego 2015

Aleksandra Węglewicz

Cześć!


  Jak humory przed ostatnim konkursem skoków w Falun? U mnie dobrze, bo nadal żyję wygraną Severina Freunda. Ależ to był wyczyn :) A dzisiaj na kogo stawiacie? Ja oczywiście, że na Niemców, Polaków i Norwegów. To może być ostra walka o zwycięstwo!
  Jutro kończą mi się ferie i znów trzeba iść do szkoły, a tak lubiłam to moje chodzenie spać o 3 w nocy i wstawanie o 11 :P No ale cóż, czas ocknąć się i powrócić do rzeczywistości. W sumie to się nawet cieszę, bo wreszcie zobaczę moją cudowną klasę za, którą bardzo mocno się stęskniłam xd.
  W ferie nigdzie nie byłam, nie miałam okazji. Jedynym moim zajęciem było zbieranie opakowań po Kinder mlecznych kanapkach bo mojej siostrze zachciało się słuchawek z pingwinów z Madagaskaru :P No ale dzisiaj będzie 20 więc jest ok!

  Dzisiejszy autograf to podpis myślę, że raczej znanej uczestniczki IV edycji the voice of Poland. Była ona w drużynie Marka Piekarczyka, a pierwotnie w drużynie Tomsona i Barona :)
Autograf zdobyłam dzięki uprzejmości Radka i bardzo mu za to dziękuję, bo przyznam się bardzo długo szukałam tego podpisu. Wiem też można próbować przez OFC Oli na fb.

A tak graf się prezentuje:


To ja uciekam. Trzymajcie się ciepło!
Myślę, że wrócę jutro albo pod koniec tygodnia :)
Wypchanych po brzegi !!!

Żaksonka :**


6 komentarzy: