wtorek, 17 lutego 2015

Martin Schmitt

Witajcie!


  Radośnie witam was w ten słoneczny poranek - dla mnie jeszcze ranek xD U was też tak ciepło i słonecznie? U mnie normalnie gorąco! Uwielbiam taką pogodę... Czuć wiosnę.
  W najbliższym czasie szykują nam się mistrzostwa świata w skokach narciarskich w Falun :) Kto już nie może się doczekać? JA!!! Jak myślicie, kto zdobędzie złoto? Według mnie ktoś z tego grona:
Severin Freund, Simon Ammann, Kamil Stoch, Peter Prevc i może Anders Fannemel. Oczywiście kibicuję Stochowi przede wszystkim.
  Ostatnio zakochałam się w tym zdjęciu... Czyż nie jest on piękny?!

  A tak to u mnie ferie... Listów na razie brak, ale mam pewien blogowy zapas na posty więc bez obaw :) Postanowiłam także, że w najbliższym czasie w zakładkach pojawi się baza adresów. Będę ją co jakiś czas aktualizować, więc jak coś możecie korzystać. Oczywiście jak tylko się pojawi.
  Dzisiejszy podpis to autograf od znanego zapewne wszystkim niemieckiego skoczka - Martina Schmitta. Jest to trzykrotny medalista olimpijski oraz dziesięciokrotny medalista mistrzostw świata. 31 stycznia 2014 roku ogłosił zakończenie swojej kariery sportowej. Bardzo się cieszę, że jego podpis zasilił moją kolekcję. Na odpowiedź czekałam 58 dni. A pisałam na adres:

WWP Weirather-Wenzel & Partner
GmbH
Lustenauer-Strasse 64
A - 6850 Dornbirn
AUSTRIA

  Razem z grafem Schmitta otrzymałam także inny podpis. Ale o tym później. Pisząc na ten adres możecie prosić aż o trzy grafy - Schmitta, Freunda i Ammanna.
A tak prezentuje się podpis:
No to trzymajcie się ciepło. Wrócę za kilka dni :)
Wypchanych po brzegi ...
Żaksonka :**10 komentarzy: