piątek, 14 listopada 2014

Patrick Küng

Witajcie!


  Dzisiaj nareszcie mój ulubiony dzień i weekend. Przed chwilką skończyłam piec muffinki z jabłkami. Takie tam eksperymentowanie z nowymi przepisami. Ale wyszły super, moja siostra już 6 zjadła xD
U mnie piątek w wersji masakra dzisiaj panował. Sprawdzian z chemii z dość trudnego materiału, przygotowanie do matury ustnej na polski oraz gadane o mundurkach szkolnych na niemieckim. Więc roboty było co nie miara. Ale jakoś się przeżyło. Ostatnio doczytałam że nie tylko ja jestem tak zawalona nauką. Nasz kochany Welli musi na konkursy Pucharu Świata w skokach jeździć z książkami, bo szykuje się do matury. Biedaczek... aż mu normalnie współczuję, bo sama wiem co to znaczy.
  Dzisiaj grafik na który czekałam prawie 3 tygodnie. Bardzo się z niego cieszę i w sumie zaskoczył mnie trochę, bo zapomniałam że wysyłałam prośbę do Patricka. Podpis jest jak już wcześniej wspomniałam od Patricka Künga. Bardzo się cieszę, że Patrick przeczytał mą prośbę i wysłał do mnie swój podpis :)
  Patrick jest to szwajcarski narciarz alpejski. Specjalizuje się w konkurencjach szybkościowych. Na igrzyskach olimpijskich startował do tej pory tylko raz, a było to w Soczi, gdzie zajął 12 miejsce w supergigancie.
A tutaj foteczka:


Dzięki za odwiedziny :) Udanego weekendu i wypchanych...
Wasza Żaksonka :***


4 komentarze: