poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Wspaniała pobudka :)

Siemanko !


Dzisiejszy dzionek dla mnie zaczął się super. Kiedy wstałam a było to grubo po 12 tata przyszedł do domu. W ręce trzymał pocztę i jak to się stało jego zwyczajem kiedy coś do mnie przychodzi każe mi robić 5 pompek. Okazało się że otrzymałam 2 przesyłki. Ale zanim je dostałam do rąk to nieźle się namęczyłam.

Nr 1- była to pocztówka z USA od Heather McPhie z dedykacją i podziękowaniem za list oraz wsparcie. Heather  McPhie jest to  amerykańska narciarka dowolna, specjalistka w jeździe po muldach. Startowała dwa razy na igrzyskach olimpijskich, najlepszy wynik zanotowała na igrzyskach w Soczi, gdzie zajęła 13 miejsce w jeździe po muldach. Natomiast w mistrzostwach świata brała udział czterokrotnie, a najlepszy wynik zanotowała w Deer Valley gdzie zajęła 4 miejsce w muldach podwójnych. Najlepsze wyniki w Pucharze Świata osiągnęła w sezonie 2009/2010, kiedy to zajęła 5 miejsce w klasyfikacji generalnej, a w klasyfikacji jazdy po muldach zajęła 2 miejsce. 
Autograf otrzymałam pisząc prośbę na jej stronie (http://www.heathermcphie.com/#contact).
Czekałam 12 dni :)

Nr 2 - była to koperta od Jabra Roller Team ( Team-u wrotkarzy szybkich z Polski). Otrzymałam numer startowy a na nim aż 6 podpisów i to z dedykacją :) Byłam przeszczęśliwa!!! Czekałam również 12 dni. Nie podam w jaki sposób zdobyłam, bo byłam oto poproszona... Oto i on:


Pozdrawiam i wypchanych skrzynek :) Żaksonka


P.S. Zapraszam do komentowania i polecania... Dopiero zaczynam, pozwólcie się rozkręcić. Jakieś uwagi lub pomocne rady- śmiało piszcie :)


1 komentarz: