wtorek, 28 kwietnia 2015

Sara Takanashi

Siemka!


  Ostatnio mam tak mało czasu, że praktycznie was nie odwiedzam... Na dodatek założyłam drugiego bloga (na którego serdecznie was zapraszam => http://leben-ist-wunder.blogspot.com/) i jeszcze więcej pracy mnie czeka. Postanowiłam więc, że będę tu zaglądać częściej w wolne dni, a jeśli takowych nie będzie to posty powinny pojawiać się w przeciągu dwóch tygodni od poprzedniego :)
  Mam nadzieję, że nie pogniewacie się, ale uważam, że ta opcja jest o wiele lepsza niż zawieszenie bloga do połowy czerwca :/ Miejmy nadzieję, że już wszystko się ułoży :)

  Dzisiaj na blogu podpis znanej japońskiej skoczkini narciarskiej - Sary Takanashi. Jest to drużynowa mistrzyni świata (w konkursie mieszanym) i indywidualna wicemistrzyni świata z 2013 roku z Val di Fiemme, złota medalistka I Zimowych Igrzysk Olimpijskich Młodzieży,Mistrzostw Świata Juniorów 20122013 i 2014 oraz zdobywczyni kryształowej kuli w skokach narciarskich za zwycięstwo w sezonie 2012/2013 w Pucharze Świata. W sezonie Pucharu Świata 2011/2012 była trzecią zawodniczką klasyfikacji generalnej. Dwukrotna zwyciężczyni Letniego Grand Prix kobiet w skokach narciarskich. Jej rekord życiowy w długości skoku wynosi 141 metrów i został ustanowiony na skoczni Ōkurayama w Sapporo.
  Na podpis czekałam coś koło dwóch tygodni :)

A tutaj fotki:Dobra to ja niestety już uciekam... Buziaki i wypchanych!
Do zobaczenia w Majówkę :P
Żaksonka :*


  

4 komentarze: