niedziela, 4 stycznia 2015

Aleksandra Nizio

Cześć!


  Co tam u was? U mnie w porządku... Zbliża się niestety koniec przerwy świątecznej i czas do szkoły, więc u mnie przygotowania pełną parą. Niestety większość mojego cennego czasu zajmuję obecnie lektura zadana przez moją polonistkę. Jest to "Dżuma" Alberta Camus'a. Niezbyt ciekawa książka, mówię wam.
  Dzisiaj z fajniejszych rzeczy to odbył się trzeci konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku.
Uważam, że był to naprawdę niesamowity konkurs. Aż dwa razy pobity rekord skoczni i jakie odległości... A podium również wyśmienite: 1 miejsce dla Richarda Freitaga, 2 drugie dla Stefana Krafta, a 3 dla Simona Ammanna i Noriakiego Kasaiego. Kto nie oglądał niech żałuje xD bo emocji było co niemiara!
 
  A dzisiaj przedstawię wam jeden z moich kolejnych wymarzonych grafów. Jest to podpis Aleksandry Nizio - zwyciężczyni V edycji The Voice of Poland. Uważam, że Ola jak najbardziej zasłużyła na zwycięstwo i jest niesamowita. Nawet Justyna Steczkowska tak powiedziała. Wszyscy trenerzy trzymają za nią mocno kciuki, a występ na sylwestrze we Wrocławiu wyszedł jej niesamowicie :)
  Autograf zdobyłam wygrywając konkurs na fb OFC Oli. Ale się ucieszyłam, bo zdobyłam go przed Świętami... Jeden minus - musiałam wysyłać kopertę. Ale dla takiego grafu warto. Czekałam 15 dni, a graf znalazłam w skrzynce 23 grudnia. Tuż przed Wigilią, więc super prezent xD

  No to czas na zdjęcie:


  No to czas kończyć. Wielkie buziaki dla was i dzięki za kolejne wyświetlenia :)
3majcie się ciepło i wypchanych skrzynek...
Wasza Żaksonka


3 komentarze:

  1. Gratuluję! Też miałam teraz czytać Dżumę, ale poddałam się po 15 stronach xD Dodałam Cię do polecanych ania-autografy.blogspot.com ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję ... Jest mi bardzo miło :)
    Ja jakoś się jeszcze nie poddałam. Damy radę :)
    Mam już 40 str. xD

    OdpowiedzUsuń